Prosimy o podanie danych kontaktowych, które pozwolą nam dokonać indywidualnych ustaleń

Montaż Filmów

Montowanie filmów i obrabianie filmów zawsze mnie pasjonowało. Wszyscy współpracujący z Mymovie.pl uważają, że jest coś magicznego w montażu filmów.

To kiedy obserwujesz mimikę bohatera w kilku podobnych ujęciach i wybierasz tą, która oddaje najwięcej emocji w danej scenie. Montaż video i jego autor potrzebują chwili ciszy, aby później przy projekcji dać klientowi całą masę często głośnych emocji związanych ze wspomnieniami.

Montaż filmu odbywa się u nas kilkuetapowo. Najpierw dokonujemy wstępnej oceny i selekcji materiału. Później przechodzimy do stworzenia storyboard'u, zaszeregowania i podziału materiału na kolejne fragmenty filmu. Po złożeniu sekwencji pora na kolor granding - staramy się, aby dobrej jakości materiał był spójny kolorystycznie.

W naszej pracy zaufaliśmy m.in. firmie Adobe i jej flagowym programom czyli m.in. Adobe Premiere Pro, Adobe After Effect oraz firmie Blacmagic i jej Da vinci Resolve.

Podczas pracy operatorskiej lub rejestratorskiej korzystamy m.in. z UAV czyli bezzałogowych statków latających firmy DJI, dzięki którym możemy np nagrywać video w jakości 4K w 60 klatkach/sekunde. Podczas ujęć naziemnych wykorzystujemy stabilizatory, slidery lub specjalne statywy kamerowe.

Staramy się dysponować najlepszym dostępnym sprzętem. Jeśli potrzeby naszych klientów są większe wówczas wspieramy się rentalem urządzeń od wyspecjalizowanych firm. Zawsze tak, aby klient otrzymał to czego oczekuje.

Menu